| Terminationstyle | Crimp |
|---|---|
| Body Materials | 304 STAINLESS STEEL |
| Application | Aerospace, Military, Medical Devices |
| Voltagerating | 500V |
| Productname | Hermetic Seal Connectors |
| Plage de température | -70°C à +300°C |
|---|---|
| Traitement de surface | nickelage autocatalytique |
| Estimation de tension | Pour les appareils à commande numérique |
| Matériel | 45Steel |
| Type de montage | Boulons de fixation des bornes |
| Actuel | 10A à 30A |
|---|---|
| Plage de température | -70°C à +300°C |
| Traitement de surface | nickelage autocatalytique |
| Type de montage | Boulons de fixation des bornes |
| Matériel | 45Steel |
| Mountingstyle | Solder Or Crimp |
|---|---|
| Standardscompliance | RoHS |
| Tabs | SPCC |
| Working Current | 25A |
| Pins | SUH446 STAINLESS STEEL |
| Application | Refrigeration Compressors |
|---|---|
| Certifications | RoHS |
| Insulationmaterial | PVC |
| Currentrating | 30A |
| Operation Current | 25A |
| Application | Refrigeration And Air Conditioning Compressors |
|---|---|
| Contact Resistance | 10mΩ |
| Temperature Range | -40℃~+165℃ |
| Surface Treatment | Electroless Nickel Plating |
| Corrosionresistance | High |
| Size | Standard |
|---|---|
| Working Current | 25A |
| Working Temperature | -30°C ~ +150°C |
| Standardscompliance | RoHS |
| Insulationmaterial | CERAMIC |
| Current | 370A |
|---|---|
| Operating Temperature | 240°C |
| Connector Style | POWER BOLT |
| Application | Hermetic Compressors |
| Compatibility | Hermetic Compressors |
| Body | 45 STEEL |
|---|---|
| Ruubber Materials | TSE399 |
| Operation Current | 25A |
| Type | Electrical Terminal |
| Working Current | 400A |
| Spécifications de fil | Φ12.5-6mm - Φ27.5-6mm |
|---|---|
| Type de connexion | Fileté, à bride |
| Pression maximale | 6MPa - 10MPa |
| Conception | Verre au joint en métal |
| Nom | Verre de vue hermétique |